NUK KA MË DYSHIME/ Fatma dhe Alfio janë bashkë (FOTO) – AlpeGossip
NUK KA MË DYSHIME/ Fatma dhe Alfio janë bashkë (FOTO)

NUK KA MË DYSHIME/ Fatma dhe Alfio janë bashkë (FOTO)

Shefi i kuzhinës, fitues i edicionit të parë të “Masterchef”, aktualisht drejtues i një programi të përditshëm në “TV Klan”, Alfio Rrotani, ka bërë këtë mbrëmje postimin që të gjithë po e prisnim. “Po, lumturia është tek gjërat e vogla”, – shkruan Alfio, në foton ku shfaqet krah Fatma Methasanit, drejtueses së dashur të “Fun Day” në “InTv”. Dy personazhet përfliten prej kohësh për një histori dashurie dhe ky publikim, kaq romantik duket se i heq dyshimet, ata të dy janë bashkë, tashmë edhe për sytë e botës.