POSTON FOTO KU DUKET E KURUAR NË DETAJ/ Ndjekësi Françeska Jaçes: Të kujtohet vetja pa operacione (FOTO) – AlpeGossip
POSTON FOTO KU DUKET E KURUAR NË DETAJ/ Ndjekësi Françeska Jaçes: Të kujtohet vetja pa operacione (FOTO)

POSTON FOTO KU DUKET E KURUAR NË DETAJ/ Ndjekësi Françeska Jaçes: Të kujtohet vetja pa operacione (FOTO)

Françeska Jaçe është një nga personazhet më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Ajo është tepër aktive në rrjetet e saja sociale nga ku poston fotot e video në lidhje me jetën e saj personale por dhe profesionale.

Ditët e fundit, Françeska ka postuar foto nga Roma ku duket tepër seksi, provokuese dhe e kuruar në çdo detaj. Komentet pozitive janë të shumta por nuk mungojnë as ato që i kujtojnë bukuroshes se si dukej para famës.

Mesa duket, një ndjekës nuk ishte kaq i bindur nga pamja e kuruar dhe perfekte e Françeskës dhe ka zgjedhur ti lërë asaj një koment ku shpreh mendimin e tij.

Ndjekësi i ka shkruar: Të kujtohet vetja pa operacione./AlpeGossip.al