HALLOWEEN “TROKITI” DHE NË FAMILJEN RAMA/ Zaho zgjodhi të shndërrohet si… (FOTO) – AlpeGossip
HALLOWEEN “TROKITI” DHE NË FAMILJEN RAMA/ Zaho zgjodhi të shndërrohet si… (FOTO)

HALLOWEEN “TROKITI” DHE NË FAMILJEN RAMA/ Zaho zgjodhi të shndërrohet si… (FOTO)

Duket se edhe familja e kryeministrit Rama ka festuar në mënyrën e tyre festën e Halloween.

Është Rea Xhillari, vajza e bashkëshortes së kryeministrit, Linda Rama e cila ka shpërndarë disa foto në rrjetet sociale ku shfaqet së bashku me Zahon e vogël. Rea dhe Zaho gjatë shëtitjes kanë nisur të luajnë me njëri – tjetrin, duke hamendësuar transformimin e tyre.

Ndaj mjaftonte vetëm një gjethe e vendosur në ballin e së motrës dhe Zaho e pagëzoi se ajo u kthye në stinën e vjeshtës.  Ndërkohë që Rea zbulon se Zaho do të jetë Batmani.

Ndaj nuk ka rëndësi për kostume, mjafton të kesh dëshirën për t’u bërë pjesë e festës.

Falë Reas, hera herës mund të shohim sesa është rritur i vogli i familjes Rama.