PUNONTE SI VELINË/ Ja sa ka qenë rroga e parë e Bora Zemanit – AlpeGossip
PUNONTE SI VELINË/ Ja sa ka qenë rroga e parë e Bora Zemanit

PUNONTE SI VELINË/ Ja sa ka qenë rroga e parë e Bora Zemanit

Bora Zemani e ka nisur rrugëtimin e saj në televizion në një moshë shumë të re si velinë. E ftuar mbrëmjen e djeshme në “Më lër të flas”, moderatorja tregoi se sa paguhej në atë kohë.

Nuk do ta besoni sa ka qenë rroga e parë e Bora Zemanit si velinë

“Rroga ka qenë goxha për atë periudhë. Në fakt mund të quhet e mirë edhe sot për dikë që mund ta marrë. Ka qenë 700 mijë lekë të vjetra. Një rrogë goxha e mirë”, u shpreh Bora.

Nuk do ta besoni sa ka qenë rroga e parë e Bora Zemanit si velinë

“Unë kam një jetë në televizion dhe nuk po i marr aq”, i tha Romeo.

Nuk do ta besoni sa ka qenë rroga e parë e Bora Zemanit si velinë

Nuk do ta besoni sa ka qenë rroga e parë e Bora Zemanit si velinë

Nuk do ta besoni sa ka qenë rroga e parë e Bora Zemanit si velinë