FLUTURUAN ME “AIR ALBANIA” DREJT TURQISË/ Ermal Mamaqi publikon foton me artistët e tjerë – AlpeGossip
FLUTURUAN ME “AIR ALBANIA” DREJT TURQISË/ Ermal Mamaqi publikon foton me artistët e tjerë

FLUTURUAN ME “AIR ALBANIA” DREJT TURQISË/ Ermal Mamaqi publikon foton me artistët e tjerë

Pas ndërtimit të linjës së parë ajrore disa nga vipat shqiptar u zgjodhën për të shijuar një udhëtim drejt Turqis.

Moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka publikuar sot një foto në rrjetin social Instagram ku shihet bashkë me Amin edhe vipa të tjerë si Anjeza Maja,Mira Kazhani dhe Albana Osmani.

Artistët shihen duke shijuar ëmbëlsirën.”Duke shijuar 2000 kalori për person“: shkruan moderatori krahas fotos