Njihuni me 10 veshjet që duhet të keni në vjeshtë (FOTO) – AlpeGossip
Njihuni me 10 veshjet që duhet të keni në vjeshtë (FOTO)

Njihuni me 10 veshjet që duhet të keni në vjeshtë (FOTO)

Shtatori dhe sezoni i ri i modës janë pothuajse në derë. Ndërsa jemi duke pritur, nuk ka asgjë më të mirë se të fillosh të marrësh një ide në lidhje me veshjet që sigurisht nuk mund të mungojnë në kodin tonë të veshjes për pamjen magjepsëse nga mëngjesi në darkë.

Duke filluar me disa artikuj të padiskutueshëm për veshjet me gjelbërim të përhershëm si; pëlhura klasike me ngjyrë bezhë, xhaketat ‘biker’ në versionin prej kamoshi dhe fundin e zi për ta veshur gjatë gjithë ditës.

Për t’u kombinuar me disa veshje të posaçme si pantallona të gjera, fustanet me gjatësi mesatare, trikot me shkrime dhe bluzat me temina për të shkëlqyer në mbrëmje.
Për të mos gabuar, ne kemi zgjedhur 10 nga tendencat më të forta të sezonit të ardhshëm, për të cilat do të jetë shumë e vështirë për të thënë jo.