“MAMI HAJDE SE KE NJË DHURATË”/ Djali i bën Fiori Dardhës surprizën më të bukur (FOTO) – AlpeGossip
“MAMI HAJDE SE KE NJË DHURATË”/ Djali i bën Fiori Dardhës surprizën më të bukur (FOTO)

“MAMI HAJDE SE KE NJË DHURATË”/ Djali i bën Fiori Dardhës surprizën më të bukur (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Fiori Dardha ka marrë një surprizë shumë të bukur sot për Krishtlindje nga djali i saj, Abeli.

Abeli kishte gjetur një mënyrë shumë të veçantë për të surprizuar të ëmën duke u bërë vetë dhurata e Krishtlindjes, i lidhur me fjongo dhuratash dhe i shtrirë poshtë pemës.

“Mami, hajde shpejt, se ke një dhuratë poshtë pemës” – tha Abeli.
Kishte lidhur edhe fjogo të kuqe dhuratash rreth belit dhe ishte pozicionuar kështu. Hë, si thoni ju? Ka dhuratë më të bukur? GËZUAR TË GJITHËVE”, shkruan Fiori.