SHUMË SEKSI DHE JOSHËSE/ Anxhelina Hadërgjonaj e “dogji” INSTAGRAMIN me këtë foto topless – AlpeGossip
SHUMË SEKSI DHE JOSHËSE/ Anxhelina Hadërgjonaj e “dogji” INSTAGRAMIN me këtë foto topless

SHUMË SEKSI DHE JOSHËSE/ Anxhelina Hadërgjonaj e “dogji” INSTAGRAMIN me këtë foto topless

Anxhelina Hadërgjonaj ka kohë që ka paralajmëruar rikthimin në muzikë.

Por, derisa fansat e saj janë në pritje të këngës së saj, ajo i ‘shpërblen’ me imazhe provokuese.

Në fotografinë e fundit, Anxhelina ka pozuar buzë liqenit, ndërsa fokusi ishte tek format trupore të saj.

E veshur vetëm me mbathje, ajo ka mbuluar gjoksin me duar, ndërsa vihet re edhe ndryshimi tek flokët, ku vjen si bjondinë.

Anxhelina pranoi shumë pëlqime dhe komente nga ana e ndjekësve, të cilët e komplimentuan për linjat.