Në pritje të ëmbël: Gugu tregon për herë të parë barkun, ja foto që u fshi - AlpeGossip
Në pritje të ëmbël: Gugu tregon për herë të parë barkun, ja foto që u fshi

Në pritje të ëmbël: Gugu tregon për herë të parë barkun, ja foto që u fshi

Pak ditë më parë këngëtarja super seksi dhe e shumë komentuar për deklaratat e saj, Gugu dha lajmin e bukur se është në pritje të ëmbël.

Në statusin e saj në Instastory, këngëtarja shkruante “Bebe” shoqëruar me emoji bebeje dhe me sytë me zemra.

Ky lajm erdhi pak muaj pas fejesës së saj të papritur me një djalë identitetin e të cilit nuk e ka zbuluar.

Pas lajmit të shtatzënisë, Gugu ka treguar dje për herë të parë barkun në një postim të cilin më pas e fshiu.

Në foton e ruajtur nga “Xing.al”, këngëtarja shfaqet para pasqyrës së tualetit teksa e ka ngritur bluzën për të treguar barkun.