SURPRIZA E ÇMENDUR / Jakub e merr Afërditën me avion privat – AlpeGossip
SURPRIZA E ÇMENDUR / Jakub e merr Afërditën me avion privat

SURPRIZA E ÇMENDUR / Jakub e merr Afërditën me avion privat

Mund të themi pa dyshim se hokeisti çek, Jakub Kindl mban rekordin si bashkëshorti i surprizave. Thuajse çdo ditë Afërdita me fotot e videot që publikon na tregon surprizat e Jakub, por surpriza e rradhës është akoma më e veçantë.

Jakub e ka marrë Afërditën me avion privat për të udhëtuar drejt destinacionit të tyre të pushimeve.

Modelja ka postuar disa video ku tregon momentin teksa hipën në avion dhe gjen një dhuratë dhe lule nga bashkëshorti, më pas teksa trokasin gotat dhe në fund zbulon pamje nga hoteli luksoz ku do qëndrojnë.