“ËSHTË MË TEPËR SE NJË”/ Ish-konkurrenti i “Përputhen” rrëfen mbi vajzat që ka kryer marrëdhënie – AlpeGossip
“ËSHTË MË TEPËR SE NJË”/ Ish-konkurrenti i “Përputhen” rrëfen mbi vajzat që ka kryer marrëdhënie

“ËSHTË MË TEPËR SE NJË”/ Ish-konkurrenti i “Përputhen” rrëfen mbi vajzat që ka kryer marrëdhënie

Xhafer Thaqi ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone” në Rtv Ora ku ka rrëfyer shumë detaje nga eksperienca e tij në emisionin e dashurisë “Përputhen”.

Disa kohë më parë ai deklaroi se kishte kryer marrëdhënie seksuale me nje nga vajzat që ishin pjesë e këtij sezoni në program. I pyetur nga moderatorja për emër konkret, Xhaferi nuk pranoi të tregonte , por tregoi se ka qenë më shumë se një konkurente.

“Janë munduar shumë, por jo nuk jam ai djalë. Po bëra diçka me dikë unë gjithëmonë e mbaj brenda vetes dhe se nxjerr kurrë. Dhe ato e kanë ditë se çfarë jam unë, se nuk do kishin shkuar deri në atë pikë,”-është shprehur ish-konkurenti i Përputhen.

Ju kujtojmë që më herët ai u pyet për prapaskenën më të çuditshme që ka parë dhe ka habitur me përgjigjen e tij. Xhaferri tha se ka parë njërën nga konkurrentet e programin duke kryer marrëdhënie me dy meshkuj, sipas tij njëri reper ndërsa tjetri i martuar.

Pjesë nga biseda:

Pyetje: Cila është prapaskena më e çuditshme që ke parë?

Xhafer Thaqi: Kam parë videon e një vajze të Përputhen duke kryer marrëdhënie me 2 meshkuj. Njëri është reper dhe tjetri është i martuar. Më vjen inat që ajo bën moral për ndershmëri, dhe nga ana tjetër kryen marrëdhënie treshe.

Pyetje: Reperi a ka qenë i ftuar në emisionin tim?

Xhafer Thaqi: Se di, nuk ta them (qesh)