Të famshmet shqiptare që “kopjojnë” Kim Kardashian vend e pa vend (FOTO) – AlpeGossip
Të famshmet shqiptare që “kopjojnë” Kim Kardashian vend e pa vend (FOTO)

Të famshmet shqiptare që “kopjojnë” Kim Kardashian vend e pa vend (FOTO)

Ylli televiziv Kim Kardashian përveçse përflitet shumë nga të gjithë për jetën e saj, aq shumë dhe kopjohet. Të famshmet shqiptare kanë zgjedhur jo një herë, por shpesh herë të veshin fustane ekstravagante, që tregojnë format e tyre në cfarëdolloj mënyre, nisur nga stili i Kim.

Ajo ishte e para që u shfaq me një fustan Latex, i cili rri i puthitur pas trupit, duke të treguar format “bombastike” të saja.

Pas saj ky stil fustani u shfaq dhe në ekranet shqiptare, i veshur nga modele, këngëtare, dhe sëfundmi nga moderatore.

Lori Hoxha

Bleona Qerreti

Alesia Bami

Aurela Hoxha

Moderatorja e emisionit sportiv në News24, Daljana Sejdia

Duhet të theksojmë se është me të vërtetë një fustan i cili të bën të jesh “qendra e vëmendjes”, por a është i përshatshëm ta veshësh në një emision ku je e rrethuar vetëm nga meshkuj dhe gjithë kohës do të jesh në këmbë duke lëvizur sa andej këndej për të moderuar?

Mbetet për tu diskutuar…

Përgatiti AlpeNews.al