Pas eleminimit të Gjermanisë nga Botërori, Ija ngushëllon Besin: Ishte ndeshje e shitur o non... (FOTO) - AlpeGossip
Pas eleminimit të Gjermanisë nga Botërori, Ija ngushëllon Besin: Ishte ndeshje e shitur o non… (FOTO)

Pas eleminimit të Gjermanisë nga Botërori, Ija ngushëllon Besin: Ishte ndeshje e shitur o non… (FOTO)

Gjyshja e aktorit Bes Kallaku është kthyer në një personazh vërtet i njohur. Një fakt i tillë duket edhe nga fakti që numri i saj në ndjekësve në rrjete sociale rritet çdo ditë e më shumë.

Besi para disa ditësh tregoi se ishte tifoz i gjermanisë, mirëpo sot pas ndeshjes ku Gjermania u skualifikua nga “Botërori 2018” nga postimet e tij në rrjete sociale ai tregoi se nuk e ka përjetuar mirë eleminimin e saj.

Menjëherë pasi ajo humbi 2:0 me Korenë, Besi publikoi një status shqetësues, përmes së cilit u kërkonte miqve që të mos e telefononim pasi nuk do t’u përgjigjej gjithashtu dhe 1 foto tjetër ku dukej duke marrë serume e cila fatmirësisht ishe shaka.

 

Menjëherë Ija e tij e ka ngushëlluar në mënyrën më komike të mundshme.

“Mos u mërzit o non se e kishin shit neshjen ata me i rraf ene Karea jugt”, i shkruan Ija Besit të cilit duket se ja ka ngritur humorin./AlpeNews.al/