Xheni na HABITI duke u bërë NUSE, por as nuk na shkoi në mendje DHËNDRI (FOTO) – AlpeGossip
Xheni na HABITI duke u bërë NUSE, por as nuk na shkoi në mendje DHËNDRI (FOTO)

Xheni na HABITI duke u bërë NUSE, por as nuk na shkoi në mendje DHËNDRI (FOTO)

Xheni e “Big Brother 9” i ka habitur të gjithë pasditen e sotme duke u bërë nuse papritur. Ish-banorja ka dalë live në Instagram dhe ka xhiruar veten teksa bënte makeup-in e veshur me fustanin e bardhë.

 

Por ajo çfarë ka lënë fansat të shokuar ishte foto që aktori Olsi Bylyku postoi në Instagram ku shfaqet i veshur dhëndër teksa i puth dorën Xhenit.

“E papritur”, shkruan ai ndërsa menjëherë komentet në këtë foto kanë qenë “Urime” dhe “Të trashëgoheni”.

Nuk dihet ende çfarë po ndodh me dyshen, po martohen apo është thjesht një set fotografik?