E PAPRITUR/ Rovena Dilo i jep fund lidhjes me balerinin pas 4 vitesh – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Rovena Dilo i jep fund lidhjes me balerinin pas 4 vitesh

E PAPRITUR/ Rovena Dilo i jep fund lidhjes me balerinin pas 4 vitesh

Jeta private e Rovena Dilos ka qenë gjithnjë në vëmendje të mediave edhe pse këngëtarja ka preferuar që të tregohet e rezervuar në këtë pjesë. Megjithatë prej vitesh tashmë dihej që Rovena ishte në një lidhje me balerinin Eltion Merja, dashuria me të cilin nisi në “Dancing with the stars”.

Burime të “Panorama plus” kanë mësuar se Rovena dhe Eltoni i kanë dhënë fund lidhjes së fundmi, pas 4 vitesh lidhje dhe 1 viti bashkëjetesë.

Madje dyshja e ka fshirë njëri-tjetrin nga Instagrami dhe çdo foto që kishin bashkë.

Thuhet se këngën e re me titull “Do të çmend”, Rovena ia ka dedikuar pikërisht Eltionit.

Nuk dihet arsyeja që solli në ndarjen e çiftit të cilët dukeshin shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.