KALUAN PUSHIMET BASHKË/ Ermali ka diçka për t’i thënë Elvanës: Faleminderit…(FOTO) – AlpeGossip
KALUAN PUSHIMET BASHKË/ Ermali ka diçka për t’i thënë Elvanës: Faleminderit…(FOTO)

KALUAN PUSHIMET BASHKË/ Ermali ka diçka për t’i thënë Elvanës: Faleminderit…(FOTO)

Komediani Ermal Mamaqi, moderatorja Amarda Toska, çifti Tolgahan dhe Almeda dhe këngëtarja Elvana Gjata kanë shijuar për ditë me radhë pushime sëbashku.

Pas kësaj eksperience ku duket se janë argëtuar shumë Mamaqi ka publikuar në rrjete sociale disa foto ka krahas tyre ka një falënderim të veçantë për këngëtaren Elvana Gjata, e cila është edhe një nga mikeshat e tij më të mira.

“Faleminderit Elvana Gjata që na mikprite në këto pushime ëndrrash,”-përfundon Ermali në Instagram