Real 1 zhvishet në mes të emisionit dhe ironizon keq Gjikon (FOTO) – AlpeGossip
Real 1 zhvishet në mes të emisionit dhe ironizon keq Gjikon (FOTO)

Real 1 zhvishet në mes të emisionit dhe ironizon keq Gjikon (FOTO)

Sherri i Blunt dhe Real 1 me Gjikon, Ledrin e Faton Shoshin bëri namin pak muaj më parë. Ofendimet ndaj njëri-tjetrit, postimet, videot e tyre u komentuan për javë të tëra dhe dy reperët ishin në qendër të vëmendjes së mediave.

Për të ironizuar Gjikon dhe këngën e tij “Papuqe Guçi”, Real 1 sot në “Xing me Ermalin” kishte mbathur shapka.

“Kam ardhur me papuqe. Vetëm nuk janë Guçi, por janë Muçi”, tha duke qeshur Real teksa i hoqi shapkat nga këmba në mes të emisionit dhe i ngriti lart për t’i treguar nga kamera.