DITËLINDJET E 25 DHJETORIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Jimmy Buffet tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 25 DHJETORIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Jimmy Buffet tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 25 DHJETORIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Jimmy Buffet tek… (FOTO)

Sot data shënon 25 dhjetor dhe njerëz të fushave të ndryshme me famë botërore festojnë ditëlindjen.
Ashtu siç e kemi bërë traditë, AlpeNews.al ju njeh me disa vipat që festojnë sot ditëlindjen:
 
Brad Paisley,Barbara Mandrell
Isaac Newton (Matematicien)
Clara Barton (Infermiere dhe themeluese e “Kryqit të Kuq”)