EUROVIZION 2018/ VOTIMI: Shqiptarët mbështesin Ermal Metën - AlpeGossip
EUROVIZION 2018/ VOTIMI: Shqiptarët mbështesin Ermal Metën

EUROVIZION 2018/ VOTIMI: Shqiptarët mbështesin Ermal Metën

Shqipëria i dha votoat e saj për këngën më të mirë dhe pikët maksimale pra 12 pikëshin ishte për Italinë./AlpeNews.al