“DO MBYTEM VETË”/ Klosi zgjedh midis Grida Dumës dhe Jorida Tabakut: Të dyja janë… – AlpeGossip
“DO MBYTEM VETË”/ Klosi zgjedh midis Grida Dumës dhe Jorida Tabakut: Të dyja janë…

“DO MBYTEM VETË”/ Klosi zgjedh midis Grida Dumës dhe Jorida Tabakut: Të dyja janë…

I ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” me Luana Vjollcën, ministri Blendi Klosi i duhej të zgjidhte (sipas lojës) se cilën nga deputetet do zgjidhte për bashkejetëse e cilën për ta “mbytur” në ishull.

Menjëherë në ekran u shfaqën Grida Duma dhe Jorida Tabaku. Ministri bëri zgjedhjen e “vështirë” duke u vetësakrifikuar me batutën: Po mbytem vetë, të rrinë të dyja në ishull.

I kam të dyja mike dhe kolege”.

E megjithatë, Klosi për zgjedhjen e sakrificën nuk mori asnjë pikë.

/AlpeNews.al