“DO BASHKËJETOTJA ME DJ BLUNT “/ Pas divorcit Jonida Maliqi “befason” me deklaratën (FOTO) – AlpeGossip
“DO BASHKËJETOTJA ME DJ BLUNT “/ Pas divorcit Jonida Maliqi “befason” me deklaratën (FOTO)

“DO BASHKËJETOTJA ME DJ BLUNT “/ Pas divorcit Jonida Maliqi “befason” me deklaratën (FOTO)

Jonida Mailqi është një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar.Ditën e sotme ajo ka qenë e ftuar në emisionin e Luana Vjollcës “Shiko kush luan”. Në një prej lojrave Jonida ka qenë e detyruar të zgjedh mes dy personazheve.

Me kë do të bashkëjetoje në një ishull dhe kë do mbysje.Personazhet e zgjedhur ishin dy meshkujt seksi të ekranit dj Blunt dhe Flori Mumajesi.

Jonida na befasoi duke zgjedhur Dj blunt për të bashkëjetuar dhe Florin për ta mbytur.