“SHËNJTORET E EKRANIT”/ Moderatoret të cilat nuk i kemi parë asnjëherë me bikini: Nga Ilva Tare…(FOTO) – AlpeGossip
“SHËNJTORET E EKRANIT”/ Moderatoret të cilat nuk i kemi parë asnjëherë me bikini: Nga Ilva Tare…(FOTO)

“SHËNJTORET E EKRANIT”/ Moderatoret të cilat nuk i kemi parë asnjëherë me bikini: Nga Ilva Tare…(FOTO)

Një ndër temat më të komentura në rrjetet sociale janë zhveshjet e femrave më seksi të showbizit shqiptar. Sezoni veror që kaloi tërhoqi shumë vëmendje pasi shumë prej vipave dolën “topless” dhe nudo, si rasti Roza Latit apo Kejvina.

Ne u befasuam pasi edhe moderatoret e njohura të cilat nuk i kishim parë kurrë me bikini këtë vit  hoqën dorë nga komplekset si Rudina Magjistari dhe Valbona Selimllari.

Me siguri ky detaj iu ka shpëtuar dhe këto moderatore nuk i kemi parë kurrë të ekspozojn format fizike apo em binki në rrjetet sociale.

Ne iu njohim me disa nga femrat më seksi të ekranit të cilat nuk dolën kurrë m bikini.

Ilva Tare

Xhemi Shehu

Arbana Osmani

Bieta Sulo

Anila Çela

/AlpeNews.al