"JAM SHUMË KRENARE PËR..."/ Kourtney habit me deklaratën për ish-in dhe të dashurën e tij - AlpeGossip
“JAM SHUMË KRENARE PËR…”/ Kourtney habit me deklaratën për ish-in dhe të dashurën e tij

“JAM SHUMË KRENARE PËR…”/ Kourtney habit me deklaratën për ish-in dhe të dashurën e tij

Kourtney Kardashian dhe Scott Disick kanë fëmijë dhe kanë pasur një marrëdhënie të gjatë së bashku. Aktualisht Scott është në një lidhje me Sofia Richie, por raportin shumë të afërt me të e ka edhe Kourtney.

Bukuroshja e klanit ‘Kardashian-Jenner’ ka pranuar në intervistën e fundit për ‘Paper’ se është shumë krenare për këtë raport që ka ndërtuar me ish-in dhe partneren e tij aktuale. “Kjo marrëdhënie është një nga gjërat për të cilat jam ë shumë krenare”,-është shprehur ajo.

Pavarësisht se marrëdhënia me Scott ka pasur shumë ulje-ngritje, Kourtney ka treguar se një trekëndësh i tillë mund të funksionojë pa problem.