I FUTET MUZIKËS/ E dashura e Olsi Bylykut po sjell këngën e saj të parë (FOTO) – AlpeGossip
I FUTET MUZIKËS/ E dashura e Olsi Bylykut po sjell këngën e saj të parë (FOTO)

I FUTET MUZIKËS/ E dashura e Olsi Bylykut po sjell këngën e saj të parë (FOTO)

Vitin që lamë pas, aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, u bë kryefjala e mediave për lidhjen e tij të dashurisë.

Ai u pa për dore me partneren, Egli Tako dhe që në momentin e zbulimit të lidhjes së tyre, s’kanë ngurruar të dalin hapur në publik.

Gjatë intervistave, Olsi tregoi se Egli e mbështet në gjithçka, madje edhe në punën e tij.

Dyshja duket se ndan të njëjtat pasione, pasi pas Olsit, muzikës do t’i futet edhe e dashura e tij.

Agjenti i “Thumb On” tregoi  se Egli do t’i futet muzikës dhe do të publikojë këngën e saj të parë.

Ajo po mundohet të gjejë strategjitë e duhura për të qenë sa më “in” në treg.