TRIME SI ARBANA OSMANI/ Fotoja e moderatores "po çmend" internetin - AlpeGossip
TRIME SI ARBANA OSMANI/ Fotoja e moderatores “po çmend” internetin

TRIME SI ARBANA OSMANI/ Fotoja e moderatores “po çmend” internetin

Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet në një lartësi duke shijuar natyrën.
E veshur sportive dhe më në formë se kurrë, Arbana krahas fotos ka shkruar: “Hidhu”.

Së shpejti pritet që moderatorja të nisë edicionin e radhës së emisionit “Dua të të bëj të lumtur”