Iva Aliko i vë ”flakën” rrjetit/ Pozon komplet NUDO (FOTO) – AlpeGossip
Iva Aliko i vë ”flakën” rrjetit/ Pozon komplet NUDO (FOTO)

Iva Aliko i vë ”flakën” rrjetit/ Pozon komplet NUDO (FOTO)

Është një nga vajzat më të përfolura të shoëbizz-it dhe kjo pasi gëzon disa asete për të cilat jo vetëm meshkujt i adhurojnë por ndoshta edhe femrat xhelozohen. Ajo nuk e ka aspak problem të ekspozojë shumë lëkurë në fotot e saj dhe të njejtën gjë ka bërë ditën e sotme. Iva Aliko ka publikuar një foto komplet nudo në profilin e saj në Instagram, ku tregon linjat e saj lakuriq. Në këtë foto Iva e ka prerë fytyrën e saj dhe ka lënë pamjen e trupit të saj seksi për të gjithë fansat që e ndjekin.

Shumë nxehtë!