“NUK DI ME MA LYP”/ Xhensila Peres i ofrojnë shifrën marramendëse për një natë seks (FOTO) – AlpeGossip
“NUK DI ME MA LYP”/ Xhensila Peres i ofrojnë shifrën marramendëse për një natë seks (FOTO)

“NUK DI ME MA LYP”/ Xhensila Peres i ofrojnë shifrën marramendëse për një natë seks (FOTO)

Xhensila Pere është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar, e cila u bë e njohur me pjesëmarrjen në realityshow-n “Big Brother Albania”. Së fundmi, ajo ishte e ftuar në emisionin “Adrenalinë” në InTv.
Ndër të tjera, ajo komentoi faktin që një mashkull misterioz i kishte ofruar 250 mijë euro për një natë.

“Kaq shumë lek ke ti moj vajzë që nuk i pranon ato 250 mijë euro?”- i ka thënë me shaka moderatorja.
“Nuk është çështje leku, është çështje dinjiteti dhe vërtet ai nuk ka dit me ma lyp. Kjo vlen për të gjithë meshkujt, nuk vlejnë lekët. Mjafton të dish t’ja kërkosh dhe ta siguroj që mund të ta japi.”- ka thënë Xhensila duke qeshur.