“MAMI SEKSI”/ Kjo këngëtare shfaqet pa grim,por ajo që duket… (FOTO) – AlpeGossip
“MAMI SEKSI”/ Kjo këngëtare shfaqet pa grim,por ajo që duket… (FOTO)

“MAMI SEKSI”/ Kjo këngëtare shfaqet pa grim,por ajo që duket… (FOTO)

Miriam Cani është njëra nga të paktat artiste e cila guxon që të shfaqet pa grim në publik.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet pa pikë grimi dhe goxha në formë të mirë.

Miriami shquhet për pamjen e thjeshtë dhe zakonisht grimin minimal që ajo vë në fytyrë.