Nuk e paska ditur! Oriola gjen më në fund kuptimin e emrit të saj (FOTO) – AlpeGossip
Nuk e paska ditur! Oriola gjen më në fund kuptimin e emrit të saj (FOTO)

Nuk e paska ditur! Oriola gjen më në fund kuptimin e emrit të saj (FOTO)

Një person zakonisht ndodh që të bëhet kurioz për kuptimin e emrit të tij.

Ndërsa Oriola paska pritur deri tani për ta zbuluar. Modelja dhe anëtarja e grupit OTR, pasi sheh se çfarë kuptimi ka emri Oriola, e ndan atë me ndjekësit. ‘Oriola është një emër me origjinë latine dhe kuptimi i saj është ‘flori’. Për ata që e njohin personalisht, me siguri kjo dihej.