‘Ishte shumë i nxehtë’, Françeska Jaçe flet për herë të parë për lidhjen e re – AlpeGossip
‘Ishte shumë i nxehtë’, Françeska Jaçe flet për herë të parë për lidhjen e re

‘Ishte shumë i nxehtë’, Françeska Jaçe flet për herë të parë për lidhjen e re

Një postim i Françeska Jaçes në Instastory ditën e Shën Valentinit, ku tregonte një buqetë me trëndafila nisi menjëherë thashethemet se ajo është në një lidhje të re pas ndarjes nga Andi Geci.

E pyetur nga “Thumb” si ishte Shën Valentini i saj Françeska tha: “Ishte shumë i nxehtë” dhe zbuloi se me pushime nuk ka qenë vetëm.

“Temperatura të larta, deti, foto, puna. Asnjëherë vetëm…”, u shpreh Françeska duke mos zbuluar më shumë.