BRAKTIS VENDET TROPIKALE/ Cili është destinacioni i ri i Enca Haxhias? Fotot provokuese kryefjalë e pushimeve… – AlpeGossip
BRAKTIS VENDET TROPIKALE/ Cili është destinacioni i ri i Enca Haxhias? Fotot provokuese kryefjalë e pushimeve…

BRAKTIS VENDET TROPIKALE/ Cili është destinacioni i ri i Enca Haxhias? Fotot provokuese kryefjalë e pushimeve…

Duket se Enca Haxhia ka tradhtuar vendet tropikale dhe ishujt grek, duke zgjedhur Turqinë për të vazhduar pushimet e saj të “pafundme”.

Ka qenë vetë këngëtarja e cila ka ndarë në Instagramin e saj disa foto tepër provokuese nga Bodrumi. Enca ka ekspozuar linjat e saj të bëjshme me një palë bikini në ngjyrë floriri me xixa.

“Përfeksion estetik,”-shkruan Haxhia krahas imazheve.

 

Kujtojmë që nga Tanzania në Dubai dhe Mykonos, autorja e hitit “Bow Down” ka realizuar një tur të tërë pushimesh këtë verë. “Të shijoj jetën në maksimum”, ky ka qenë synimi i fundit i këngëtares siç është shprehur edhe vetë ajo.

Enca Haxhia më në fund pa fotoshop, shfaqet 'trashuluqe' në bikini (Foto) – Indeksonline.net

“Shijuese profesionale e jetës (vendoseni këtë në listën e profesioneve të mia në Wikipedia”, shkroi këngëtarja më herët në Instagram.