E THOTË TROÇ/ Shqipe Hysenaj: Ja sa shpenzova në Dubai për 10 ditë – AlpeGossip
E THOTË TROÇ/ Shqipe Hysenaj: Ja sa shpenzova në Dubai për 10 ditë

E THOTË TROÇ/ Shqipe Hysenaj: Ja sa shpenzova në Dubai për 10 ditë

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ku foli për udhëtimin e saj në Dubai.

Shqipja tha se ka qenë me vëllain dhe se kishte marrë me vete 5 mijë euro për 10 ditë.

“Nuk ka jetesë të mesme në Dubai, aty është ose e ulët ose e lartë. Kam qenë me vëllanë. Nuk është se ka ndonjë shtrenjtësi të madhe për të shkuar në hotel. Flas për njerëzit që punojnë. Njerëzit që nuk punojnë është më e shtrenjtë.

Unë 5 mijë euro i mora me vete dhe më tepruan. Doja të shikoja më shumë gjëra por nuk më doli koha. Doja 5 ditë të tjera. Qëndrova 10 ditë dhe shpenzova gati 5 mijë euro, pa jetë nate. Kur lëvizja në plazhe të tjera, kishte kosto ekstra”, u shpreh ajo.

Shqipja e thotë troç: Ja sa shpenzova në Dubai për 10