Postoi momente pas seksit me modelin shqiptar, gabimisht Linda Rei i tregon organin gjenital para të gjithëve (FOTO) – AlpeGossip
Postoi momente pas seksit me modelin shqiptar, gabimisht Linda Rei i tregon organin gjenital para të gjithëve (FOTO)

Postoi momente pas seksit me modelin shqiptar, gabimisht Linda Rei i tregon organin gjenital para të gjithëve (FOTO)

Linda Rei tashmë po jeton jetën që ka dashur gjithmonë të bëjë dhe këtë nuk e dyshojme. Gjithmonë në rrjete sociale na tregon jetën e shthurur duke ekspozuar trupin e saj, sidomos gjoksin. Thuajse çdo story e saj është provokuese, por nuk pritej si këto të sotmet.

Ajo publikoi videon ku shihej nudo, njejte dhe modeli shqiptar, Berat Behramaj shihej i përmbysur dhe i zhveshur në krevat ndërkohë Linda me cigare në dorë i thotë: “Çohu se u bërë vonë…”

Por u habitëm teksa në postimin tjetër, kur Berati ishte kthyer tashme dhe qëndronte sërish nudo, ajo e filmon dhe dashur pa dashur i tregon edhe zonën intime modelit. Tani presim të shohim deri ku do shkojë çmenduria e Lindës dhe Beratit.