Sot i shihni seksi dhe në super formë por ja si kanë qenë vite më parë Elvana Gjata dhe Miriam Cani (FOTO) – AlpeGossip
Sot i shihni seksi dhe në super formë por ja si kanë qenë vite më parë Elvana Gjata dhe Miriam Cani (FOTO)

Sot i shihni seksi dhe në super formë por ja si kanë qenë vite më parë Elvana Gjata dhe Miriam Cani (FOTO)

Kur je personazh i njohur publik, të tjerët kanë akoma edhe më shumë interes për të parë sesi kanë qenë figurat e rëndësishme të ekranit fëmijë. Sot në emisinin “Fun Day” me moderatoren Fatma Methasani në rubrikën ‘Dikur dhe Sot’ është sjellë në vëmendje fëmijëria e Elvana Gjatës dhe Miriam Canit. Si ato kanë qënë fëmijë dhe se si ata duken sot.

Në foton më poshtë shihni si dukej Elvana kur ishte fëmijë dhe vlen të thuhet se duket shumë e ëmbël dhe e bukur, madje ‘stylish’ që në atë kohë. Por njëjtë mund të themi edhe për Miriam Cani, mjaft e qeshur dhe e lumtur.