PAS RËNIES NË PESHË/ Fifi bën një ndryshim tjetër dhe tani po që nuk njihet fare (FOTO) – AlpeGossip
PAS RËNIES NË PESHË/ Fifi bën një ndryshim tjetër dhe tani po që nuk njihet fare (FOTO)

PAS RËNIES NË PESHË/ Fifi bën një ndryshim tjetër dhe tani po që nuk njihet fare (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi ka rënë goxha në peshë kohët e fundit. Asaj i është dashur të dobësohet për shkak të problemeve shëndetësore.

Fifi nuk i ka kursyer fotot me pamjen e re në rrjete sociale, duke surprizuar ndjekësit. Së fundmi, ajo ka bërë një ndryshim tjetër dhe mund të themi që nuk njihet fare!

Këngëtarja është kthyer në bjonde dhe ndonëse e kemi parë dhe më herët të tillë, ndryshimi i bërë së bashku me rënien në peshë, i japin hijen e një njeriu tjetër. Për më shumë, shikoni fotot e mëposhtme, të cilat ‘flasin vetë’: