NGA FOTOT NË RRUGË E DERI TEK…/ Stresi tregon gjithçka për Kejsin si dhe bisedën e fundit me të (VIDEO) – AlpeGossip
NGA FOTOT NË RRUGË E DERI TEK…/ Stresi tregon gjithçka për Kejsin si dhe bisedën e fundit me të (VIDEO)

NGA FOTOT NË RRUGË E DERI TEK…/ Stresi tregon gjithçka për Kejsin si dhe bisedën e fundit me të (VIDEO)

Marrëdhënia e Stresit dhe Kejsit ka marrë vëmendjen maksimale të të gjithë ndjekësve. Së fundmi i ftuar në ‘Shiko Kush Luan’, reperi ka treguar se vazhdon të flasë me të dashurën e tij. Stresi ka zbuluar se së fundmi ata kanë shkëmbyer foto dhe video në ‘whatsapp’ duke treguar se çdo gjë për ta vazhdon normalisht. Në njërin moment teksa reperit i është dashur të publikojë një foto me modelen Trejsi Sejdini, nuk ka harruar ta njoftojë Kejsin me një mesazh zanor duke i thënë se gjithçka është për lojë.

Stresi ka sqaruar gjithashtu se nuk ka qenë i infektuar me Covid-19, por ka pasur një ftohje që prej periudhës së tërmetit kur ka qëndruar për javë të tëra jashtë në shi.