E KRAHASOJNË ME KIM KARDASHIAN/ Këngëtarja shqiptare ndihet e ofenduar (VIDEO) - AlpeGossip
E KRAHASOJNË ME KIM KARDASHIAN/ Këngëtarja shqiptare ndihet e ofenduar (VIDEO)

E KRAHASOJNË ME KIM KARDASHIAN/ Këngëtarja shqiptare ndihet e ofenduar (VIDEO)

Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani është një nga zërat më të fuqishëm të skenës muzikore.

Për publikun u bë e njohur që nga pjesëmarrja e saj në “Ethet e së premtes” e  më pas bëri “boom” në tregun muzikor.

E ftuar për intervistë Flaka rrëfen shumë të pathëna rreth jetës personale dhe karrierës së bujshme muzikore.

Flaka tashmë ka arritur të fitojë forma trupore bombastike, për të cilat  komentohet edhe nga publiku, madje ajo është krahasuar edhe me supermodelen, Kim Kardashian.

Se çfarë thotë rreth kësaj e mësoni më poshtë.