HABIT Kida: Po jetoj jetën time më të mirë deri në jetën tjetër… (FOTO) – AlpeGossip
HABIT Kida: Po jetoj jetën time më të mirë deri në jetën tjetër… (FOTO)

HABIT Kida: Po jetoj jetën time më të mirë deri në jetën tjetër… (FOTO)

Këngëtarja Kida përveç se me muzikë, është shumë aktive dhe në rrjetet sociale.
Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi të cilës i ka lënë një shkrim shumë interesant.

“Do ta jetoj jetën time më të mirën deri në jetën tjetër” janë fjalët e këngëtares.

Në këtë foto, Kida përsëri është paraqitur me shumë stil.

Living my best life till the next life🖖🏻. @zzapnchriss

A post shared by KIDA (@kida) on