DO T’JU FIKSOJNË/ Flokët e rinj të Kim-it po na bëjnë edhe ne t’i lyejmë – AlpeGossip
DO T’JU FIKSOJNË/ Flokët e rinj të Kim-it po na bëjnë edhe ne t’i lyejmë

DO T’JU FIKSOJNË/ Flokët e rinj të Kim-it po na bëjnë edhe ne t’i lyejmë

Jemi të sigurt që njiheni mirë me dashurinë e motrave Kardashian për të ndryshuar thuajse çdo ditë diçka nga pamja e tyre. Fiksimit të Khloe-s dhe Kylie-it për të ndryshuar ngjyrën e flokëve, i është bashkuar edhe Kim! Krejt papritur, ylli i Instagram-it braktis flokët e errët për t’u kthyer në bjonde. Ose më saktë, ngjyrës së mjaltit.

Kur të shihni flokët e rinj të Kim-it, do të doni të

Tone të ngrohta që përshtaten mrekullisht mirë dhe të zgjojnë krejt papritur dëshirën për të lyer flokët!

Kur të shihni flokët e rinj të Kim-it, do të doni të

Gjithsesi, ekziston shumë mundësia të jenë thjesht një palë paruke, e dedikuar për ndonjë set fotografik, por as ndryshim i vërtet nuk përjashtohet.

Kur të shihni flokët e rinj të Kim-it, do të doni të

Sidoqoftë, kjo s’është hera e parë për Kim-in që shndërrohet në bjonde (nëse mund ta quajmë të tillë). Në 2013-in, gjatë fillimeve të romancës me Kanye-n, Kim u shfaq me flokët me ombre, që për hir të së vërtetës qëlluan ogur i mirë.

Kur të shihni flokët e rinj të Kim-it, do të doni të