Janë zënë dhe nuk flasin më, por ky veprim që bëri Noizy për Encën na çuditi të gjithëve! E ka marrë malli? (VIDEO) – AlpeGossip
Janë zënë dhe nuk flasin më, por ky veprim që bëri Noizy për Encën na çuditi të gjithëve! E ka marrë malli? (VIDEO)

Janë zënë dhe nuk flasin më, por ky veprim që bëri Noizy për Encën na çuditi të gjithëve! E ka marrë malli? (VIDEO)

Dikur “Mbreti dhe Mbretëresha e OTR”, por tani janë thjesht “ish”!

Ata janë dy ndër artistët më të mirë shqiptarë të cilët i kanë dhuruar shumë hite publikut tonë, por pas një mosmarrëveshjeje kanë shkëputur marrëdhënien me njëri-tjetrit. Tashmë Enca nuk është më pjesë e OTR e ajo së bashkë me Noizyn po ndjekin karrierat e tyre individuale, gjithashtu shumë të suksesshme. Ama kënga “Boë Doën” do të mbetet një nga më të preferuarat e publikut shqiptar e cila jo më kot numëron mbi 105 milion klikime në YouTube.

Mirëpo edhe pse nuk flet me Encën, Noizy nuk e ka aspak problem ta këndojë këtë këngë në klubet ku ai performon dhe të njejtën gjë ka bërë në një nga klubet e natës në Tiranë. Ai është filmuar duke kënduar këngën “Boë Doën” dhe me siguri nëse Enca e sheh këtë, do i pëlqejë.