E DASHURA E JEF BEZZOS “ÇMENDET” PAS LEONARDO DICAPRIO/ Reagon miliarderi (FOTOT) – AlpeGossip
E DASHURA E JEF BEZZOS “ÇMENDET” PAS LEONARDO DICAPRIO/ Reagon miliarderi (FOTOT)

E DASHURA E JEF BEZZOS “ÇMENDET” PAS LEONARDO DICAPRIO/ Reagon miliarderi (FOTOT)

Takimi mes aktorit të famshëm, Leonardo DiCaprio dhe të dashurës së miliarderit Jef Bezzos, në Muzeun e Artit të Qarkut të Los Anxhelosit (LACMA)  ka bërë xhiron në rrjet.

Kjo për shkak të reagimit të së dashurës së Bezos, Lauren Sanchez. Shikimet e kësaj të fundit u komentuan si flirt dhe adhurim për aktorin me famë botërore.

E dashura e Jeff Bezos “çmendet” pas Leonardo DiCaprios!

E veshur me një fustan vezullues që bie në sy, Sanchez shihet e përkulur pranë fituesit të Oskarit, duke e parë me vëmendje në sytë e tij me një buzëqeshje “vesh më vesh”.

E gjitha skena ndodhi në sy të vetë Bezos, i cili vendosi që këtë situatë ta kalonte në mënyrën më komike të mundshme.

E dashura e Jeff Bezos “çmendet” pas Leonardo DiCaprios!

Në një nga faqet e “Twitter”-it, që ka postuar videon, Bezos ka ndarë një foto të tij afër një tabele që shkruhet: Rrezik! Shkëmb i thepisur, rënie fatale.

Më pas ai i drejtohet aktorit të njohur: “Leo, hajde këtu, dua të tregoj diçka!”.

E dashura e Jeff Bezos “çmendet” pas Leonardo DiCaprios!