SHQIPTARJA E PREFERUAR E PARIS HILTON/ Ja çfarë i komenton në foto – AlpeGossip
SHQIPTARJA E PREFERUAR E PARIS HILTON/ Ja çfarë i komenton në foto

SHQIPTARJA E PREFERUAR E PARIS HILTON/ Ja çfarë i komenton në foto

Suksesi i jashtëzakonshëm i Rita Orës në industrinë e muzikës ndërkombëtare nuk është i diskutueshëm.

Këngërtarja shqiptare ka arritur të bëjë për vete shumë fansa si për nga talenti, muzika, stili por dhe energjia që përcjell në skenë.

Por jo vetëm njerëzit e zakonshëm kanë yjet dhe këngëtarët e tyre të preferuar, edhe emrat më në zë të showbizzit shpesh janë adhurues e fansa të njëri-tjetrit.

Dhe i tillë duket të jetë rasti i Paris Hilton.

Ajo i ka komentuar në një foto Ritës duke i shkruar se sa e mrekullueshme që dukej.