“Godet në shenjë”/ Rita Ora “POZON ME BIKINI”, shfaqet joshëse dhe sensuale (FOTO) – AlpeGossip
“Godet në shenjë”/ Rita Ora “POZON ME BIKINI”, shfaqet joshëse dhe sensuale (FOTO)

“Godet në shenjë”/ Rita Ora “POZON ME BIKINI”, shfaqet joshëse dhe sensuale (FOTO)

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora pak javë më parë nisi turin e saj “Girls”, i cili deri më tani ka qenë shumë i suksesshëm dhe biletat janë shitur shumë shpejt.

Së fundmi Rita ka postuar disa foto provokuese duke ku duket se është duke shijuar temperaturat e larta. E shfaqur me bikini këngëtarja pozon mjaftë seksi./AlpeNews.al