“1 ËNGJËLL PO LEXON MESAZHIN TIM TANI”/ Blero zgjedh urimin më të veçantë për ditëlindjen e mamasë së tij (FOTO) – AlpeGossip
“1 ËNGJËLL PO LEXON MESAZHIN TIM TANI”/ Blero zgjedh urimin më të veçantë për ditëlindjen e mamasë së tij (FOTO)

“1 ËNGJËLL PO LEXON MESAZHIN TIM TANI”/ Blero zgjedh urimin më të veçantë për ditëlindjen e mamasë së tij (FOTO)

Këngëtari i njohur kosovar, Blero Muharremi ka zgjedhur t’i dedikojë mamasë së tij fjalët më të ndjera në ditën e saj të lindjes
“Mami nuk e di engjujt se ku jetojnë, por diçka është e sigurt që 1 engjëll po e lexon mesazhin tim tani. Uroj që të jesh mirë mam. Urime ditëlindja dashuria ime”, ka shkruar Blero krah postimit ku shfaqen së bashku me mamanë e tij përqafuar. Këngëtari nuk ka hezituar asnjëherë t’i shprehë dashurinë publikisht njerëzve të tij më të rëndësishëm, si bashkëshortes, vajzës dhe mamasë.”