"NUK I REZISTOI DOT"/ Genc Prelvukaj pa për herë të parë Eni Koçin me fustan nusërie (FOTO) - AlpeGossip
“NUK I REZISTOI DOT”/ Genc Prelvukaj pa për herë të parë Eni Koçin me fustan nusërie (FOTO)

“NUK I REZISTOI DOT”/ Genc Prelvukaj pa për herë të parë Eni Koçin me fustan nusërie (FOTO)

Eni Koçi zgjodhi ta provonte ndjesinë e fustanit të nusërisë, jo në ditën e kurorëzimit të dashurisë, por në një sfilatë me veshje nusesh. Këngëtarja ndau imazhet nga pasarela në profilin e saj në “Instagram”, duke lënë pa fjalë të gjithë adhuruesit me thjeshtësinë dhe bukurinë si nuse një nuse e ëmbël!

 

Duket se këtij imazhi nuk i ka rezistuar edhe këngëtari Genc Prelvukaj, për të cilin përflitet prej shumë muaj se është në një lidhje dashurie me këngëtaren Eni Koçi. Ai ka komentuar në foto me emoji-n e disa flakëve, duke dhënë konfirmimin se i pëlqen shumë ky imazh!

Tani herën tjetër kur ta shohim Eni Koçin, veshur me të bardha, shpresojmë të jetë për dasmën e saj me këngëtarin!