DASMA VIP/ Martohen Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj (FOTO) – AlpeGossip
DASMA VIP/ Martohen Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj (FOTO)

DASMA VIP/ Martohen Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj (FOTO)

Vetëm disa javë më parë, reperi i njohur Genc Prelvukaj pranoi publikisht lidhjen me këngëtaren Eni Koçi, me të cilën u shfaq çift në festën “Op Labi Party”.

“E keni parë që në hyrje, kemi zgjedhur një event të tillë që të shfaqemi publikisht bashkë”, u shpreh Genci gjatë një interviste.

Ditën e sotme, burime për “Panoramën” kanë zbuluar se çifti ka vendosur të martohet këtë vit të ri 2019. Ata po planifikojnë një dasmë VIP, detajet e së cilës mbeten ende të pazbuluara për publikun.