“Kura e mrekullisë”/ Kjo grua gjen zgjidhjen ideale për rënien e flokëve pas shtatzënisë – AlpeGossip
“Kura e mrekullisë”/ Kjo grua gjen zgjidhjen ideale për rënien e flokëve pas shtatzënisë

“Kura e mrekullisë”/ Kjo grua gjen zgjidhjen ideale për rënien e flokëve pas shtatzënisë

Një grua ka gjetur kurën ideale për rënien e flokëve, të cilën e përjetoi kur solli në jetë fëmijën e saj të dytë.

Kimberley Coke filloi të humbte një pjesë të madhe të flokëve kur i hoqi gjirin fëmijës Jonah pas 5 muajsh.

Rënia e flokëve i ndodhi veëm pak muaj para se të rikthehej në punë dhe ajo ishte e shqetësuar.

“Imazhi është i rëndësishëm për punën time. Unë sugjeroj restorantet më të mira në botë për klientët e privilegjuar”, tha ajo.

Teksa kërkonte për kurën e mrekullisë, Kimberley përdori një suplement t quajtur ‘Groë by HairGain’, të cilin ia sugjeron çdo femre.

Groë shton flokët pasi ka përzierje të bizeles organike, që i jep shkëlqim e vitalitet flokëve duke e bërë më të plotë e të trashë