ITALIANËT ÇMENDEN PAS RIKES/ Shihni çfarë shkruajnë mediat e huaja për të (FOTO) – AlpeGossip
ITALIANËT ÇMENDEN PAS RIKES/ Shihni çfarë shkruajnë mediat e huaja për të (FOTO)

ITALIANËT ÇMENDEN PAS RIKES/ Shihni çfarë shkruajnë mediat e huaja për të (FOTO)

Ish-banorja e “Big Brother Albania” Rike Roçi që në daljen e saj të parë tërhoqi vëmendjen me pamjen dhe format perfekte trupore. Bukuroshja shqiptare siç dihet prej vitesh jeton në Itali, mirëpo është shumë aktive në mediat shqiptare ku komentohet shpesh në portale, por nuk mungon dhe si e ftuar në studiot e ndryshme televizive.

Së fundmi, bukuroshja shqiptare ka tërhequr vëmendjen e mediave italiane dhe njëra prej tyre i ka kushtuar një postim në ‘Instagram’. Ka qenë media italiane “Rompipallone” që  është shumë e ndjekur në ‘Instagram’ ajo që ka postuar disa foto të Rikes.

“Kjo na bëri të bie në dashuri me evropianët dhe disa dashuri nuk i harrojmë. Këtu janë fotografitë më të mira të Rike Roçit, tifozja e shqiptarëve”, shkruhet pranë fotove të Rikes ku nuk kanë munguar komentet e shumta të fansave.