VALDRIN SAHITI NUK NDALET/ Pas Beyonces, vesh aktoren e njohur amerikane në “Oscars 2020” – AlpeGossip
VALDRIN SAHITI NUK NDALET/ Pas Beyonces, vesh aktoren e njohur amerikane në “Oscars 2020”

VALDRIN SAHITI NUK NDALET/ Pas Beyonces, vesh aktoren e njohur amerikane në “Oscars 2020”

Që fama e Valdrin Sahitit i ka kaluar kufijtë kjo dihet tashmë. Stilisti shqiptar ka veshur disa yje botërore mes tyre edhe Beyoncen në “Grammy”. Ndërsa mbrëmjen e djeshme një tjetër yll Hollivudi është veshur nga Valdrin Sahiti dhe bëhet fjalë për aktoren Kristin Cavallari.

Cavallari shkëlqente me një fustan bojëqielli të dizenjuar nga Valdrin Sahiti dhe madje paraqitja e saj u komentua edhe nga një prej mediave më prestigjioze.

“Daily Mail” e ka krahasuar aktoren me Grace Kelly-n duke e cilësuar princeshë Cavallarin me fustanin që kishte veshur.