"QË PREJ FILLIMIT"/ Ami bën gjestin më të ëmbël për Ermal Mamaqit (FOTO) - AlpeGossip
“QË PREJ FILLIMIT”/ Ami bën gjestin më të ëmbël për Ermal Mamaqit (FOTO)

“QË PREJ FILLIMIT”/ Ami bën gjestin më të ëmbël për Ermal Mamaqit (FOTO)

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë padyshim një ndër çiftet më të simpatizuar nga publiku shqiptar. Gjatë gjithë historisë së tyre të gjatë të dashurisë, dyshja ka treguar se janë gjithmonë aty për njëri-tjetrin.

Ata ndajnë shpesh me ndjekësit foto dhe video të ndryshme nga momentet e tyre së bashku, ku nuk mungojnë as shprehjet romantike. Së fundmi Ami ka publikuar në Instastoryn e saj, foton më të ëmbël dhe më të ngrohtë në këto ditë të ftohta dimri. Në foton në fjalë shihet dora e saj e bashkuar me dorën e Ermalit.

“Nga fillimi”, shkruan moderatorja krahas fotos, shoqëruar me një zemër.